Stop zwiększaniu podatków!

  

W mediach pojawia się coraz więcej informacji wskazujących, że Ministerstwo Finansów pracuje nad przepisami mającymi zwiększyć składkę na ZUS i podatki dla lepiej zarabiających. Nieoficjalnie mówi się nawet o likwidacji podatku liniowego dla działalności gospodarczych! Na razie, przynajmniej oficjalnie, niewiele konkretnie wiadomo o tych pomysłach.

Niemniej jednak sam fakt, że takie pomysły się pojawiają, jest już powodem do obaw. Pandemia koronawirusa mimo rządowych tarczy pomocowych dotknęła w większy lub mniejszy sposób niemal wszystkich. Dociskanie tych, którzy są średnio zarabiający lub prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, to zwykła głupota i krótkowzroczność. Chyba że rząd Zjednoczonej Prawicy chce szybko oddać władzę, wtedy takie pomysły na pewno w tym pomogą.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: butelka.org | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts