Platforma z buraka

  

Ujawnione przez TVP Info stenogramy rozmów adwokata Donalda Tuska z twórcą Soku z Buraka to tylko mały wycinek mechanizmu zatruwania debaty publicznej przez postkomunę. Skala hejtu produkowanego przez ten pracujący na rzecz PO portal robi wrażenie – jej twórca nie posiadał się zresztą z dumy, gdy za jego działalność chwalił go obecny prezydent Warszawy i nazywał „królem”.

Ale tytuł faktycznego króla nienawiści należy się kolejnym liderom PO – od Tuska poczynając – którzy świadomie i konsekwentnie realizują politykę szczucia, kłamstw i oszczerstw. O wykopaniu między Polakami głębokiego, opartego na nienawiści podziału liderzy PO zdecydowali po przegranych przez Donalda Tuska wyborach w 2005 r. To wtedy rozpoczęto tę wielką kam-panię hejtu wymierzoną nie tylko w śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i polityków PiS, lecz także ich wyborców. Badania pokazują, że po latach szczucia przez PO i jej media wyborcy Platformy nienawidzą wyborców PiS z wielką siłą – do osiągnięcia tego celu, który ma zahamować odpływ elektoratu od PO, służył m.in. Sok z Buraka. Zniszczenie debaty publicznej, głęboki, oparty na negatywnych emocjach podział Polaków to dorobek PO – prymitywnie działającej formacji hejterów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: butelka.org | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts