PO, darujcie sobie

  

Nad Platformą Obywatelską wisi widmo zniknięcia ze sceny politycznej. Coraz silniej podgryza ją Polska 2050 Szymona Hołowni. W dodatku skrajnie lewicowy stosunek władz partii w kwestii aborcji wywołał opór platformianych konserwatystów, który może się skończyć rozłamem.

Może więc czas, żeby PO zeszła z polskiej sceny politycznej, tak jak kiedyś zrobiła to PZPR? Od dłuższego czasu Platforma nie ma nic do zaproponowania Polakom. Żadnego programu, żadnego sensownego projektu politycznego. Do czego więc Platforma Obywatelska jest w Polsce potrzebna? Nie dała sobie ona rady z rządzeniem ani z byciem opozycją. Partia ta pod rządami Donalda Tuska zainfekowała polską politykę wirusem deprawacji. Gdy odejdzie, być może uda się odbudować scenę polityczną w lepszym kształcie i w oparciu o wyższe standardy.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: butelka.org | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts