Niedobry wizerunek dr. Greniucha

  

Dr Tomasz Greniuch jeszcze do niedawna nie tylko działał w ONR, ale uczestniczył w faszyzujących demonstracjach, a na jego nieszczęście do sieci wypłynęły zdjęcia, na których wyciąga rękę w geście nazistowskiego pozdrowienia. Czy to oznacza, że nie powinien prowadzić badań naukowych? W żadnym wypadku.

Jednak czym innym jest powierzenie Greniuchowi funkcji naczelnika wrocławskiego oddziału IPN. Takie stanowiska powinny piastować osoby o nieskazitelnej opinii. Niestety, prezes Jarosław Szarek nie dostrzega ogromnego ciężaru wizerunkowego, który spadł na barki potrzebnej Polsce instytucji. Instytut Pamięci Narodowej od lat usilnie stara się wyplenić kłamliwy pogląd o „współudziale” narodu polskiego w Zagładzie, rozpowszechniany na Zachodzie. Teraz o to będzie trudniej.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: butelka.org | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts